Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom

31. 12 2021 11:40 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom
Láska na prenájom Foto: Madd Entertainment/TV Doma

Hoci sú rozdielnejší než deň a noc a sotva sa poznajú, netrvá dlho a predstieraná láska Edy a Serkana sa zmení na skutočnú!

(Sen Çal Kapımı, Romantický seriál, Tur., 8. júl 2020 – 8. september 2021, Stereo, HD) Hrajú: Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrım Doĝan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioĝlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Bige Önal, Melisa Döngel, Sitare Akbaş, Çagrı Çınatak, İlkyaz Arslan, Ahmet Somers


Pondelok až štvrtok o 20.30 (Od 3. januára.)
Keď sa krásna kvetinárka Eda (Hande Erçel) a príťažlivý podnikateľ Serkan (Kerem Bürsin) po prvý raz stretli, o romantike nemohlo byť ani reči. Nielen v Istanbule, ale v celom Turecku by ste totiž nenašli človeka, ktorého by Eda nenávidela viac a ktorým by viac pohŕdala, pretože jeho vinou sa jej život a budúcnosť doslova zo dňa na deň ocitli v troskách. No malo to háčik, a nie práve malý. On totiž v tej chvíli ani len netušil, s kým má dočinenia, ani prečo z jej krásnych očí pri pohľade naňho sršia blesky, ktoré, ak by mali tú moc, by ho zrejme v sekunde premenili na hŕbu popola... Ale navyše vôbec nevedel o svojvoľnom rozhodnutí právnika jeho vlastnej firmy zrušiť všetky štipendiá poskytované výnimočných študentom (vrátane Edy, z ktorej sa už o pár mesiacov mohla stať diplomovaná krajinná architektka, no namiesto toho jej ostali len oči pre plač), s ktorým by nikdy nesúhlasil!

Ktovie, ako by sa ich osudy asi odvíjali, ak by sa zoznámili za iných okolností... No ak by Serkan nebol zaskočený rozhodnutím jeho expriateľky Selin (Bige Önal) zasnúbiť sa s iným, nikdy by Ede nenavrhol, aby pred svetom predstierali, že sú do seba zamilovaní (v nádeji, že jeho bývalá začne žiarliť a napokon sa k nemu vráti). A ak by Edu jej slabošský priateľ Cenk (Dorukhan Kenger) neopustil pre inú, nikdy by Serkanov absurdný návrh neprijala (hoci jej výmenou za toto divadielko sľúbil obnovenie štipendia a dokončenie štúdia)!

Lenže... Každý, i zdanlivo nepriestrelný plán má nejakú tú slabinu, vďaka ktorej sa môže raz-dva zosypať ako domček z karát. Nuž a slabinou Serkanovho plánu je nečakaná komplikácia, s ktorou rozhodne nepočítal, rovnako ako Eda - netrvá totiž dlho a ich predstieraná láska sa zmení na skutočnú!


Čo možno neviete
* V seriáli sa objaví viacero známych tvárí. Okrem šarmantnej Neslihan Yeldan (Senem z Neželanej nevesty) ako svojráznej Aydan - mamy hlavného hrdinu -, určite stoja za zmienku aj fešák Anıl İlter (Mert z Neželanej nevesty) v úlohe Serkanovej pravej ruky a zároveň najlepšieho priateľa Engina, Bige Önal (Rita zo Sultána) ako Serkanova expriateľka Selin a sympaťák Çağrı Çıtanak (Bülent zo Sladkej pomsty) ako jej snúbenec Ferit. Tešiť sa môžete aj na Sitare Akbaş (Yasemin z Dily) ako Edinu kamarátku Fifi; Hakana Karahana (Nezira zo Sily ženy) ako Alexandra; Ayşegül İşsever (Hülyu z Ferihy) ako Edinu starú mamu Semihu; Merta Öcala (Ertana z Lásky na druhý pokus) v tureckom origináli ako princa Seymena, v talianskej a slovenskej verzii ako pána Meliha; Sarpa Cana Köroğluho (Mithata z Vymenených životov či Bülenta z Ferihy) ako Deniza; Sinana Helvaciho (Raifa zo Sily ženy) ako Buraka a Ayşe Akın (seňoru Gabrielu zo Sultána) ako Deniz.

* Nielen predstieraná láska seriálových hrdinov Edy a Serkana sa zmenila na skutočnú – počas nakrúcania sa do seba osudovo zaľúbili aj ich predstavitelia Hande Erçel a Kerem Bürsin!

* No zaľúbili sa do seba i hereckí kolegovia, ktorým to seriálový scenár neprikazoval... Başak Gümülcinelioğlu a Çağrı Çıtanak, alias Pırıl a Ferit!

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na