Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 140. epizóda

18. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 140. epizóda
Láska na prenájom: 140. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Reakcie na Serkanovo prekvapivé rozhodnutie otvoriť vo firme škôlku sa síce rôznia, no Kiraz a malý Can sú nadšení.

Engin (Anıl İlte) spanikári, keď omylom pošle Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) esemesku určenú inej žene. Pokúsi sa ju expresne vymazať, no na jeho obrovskú smolu už je, žiaľ, neskoro. Čo vo svetle dosť podobného faux pas, ktoré sa pred časom podarilo trpákovi Erdemovi (Sarp Bozkurt), zaváňa riadnymi problémami... Eda (Hande Erçel) si počas telefonátu s Melek (Elçin Afacan) nevšimne, že Serkan (Kerem Bürsin) stojí priamo za ňou a počuje všetko, čo vraví – čiže bez väčšej námahy odhalí, že mu klamala, vyhrá ich stávku a s ňou a s Kiraz (Maya Başol) smie zostať ďalšie dva týždne! Ťažko povedať, kedy sa Melek a Burak (Sinan Helvacı) porozprávajú sa o tom, čo sa medzi nimi (ne)deje (a či vôbec). Isté je len, že dnes to nebude.

Nový deň, staré problémy – asi tak v skratke možno opísať situáciu Edy a Serkana krátko po tom, ako sa rozvidnie. A nielen preto, že sa ešte pred raňajkami opäť nepozvaní dovalia Aydan (Neslihan Yeldan), Seyfi (Alican Aytekin) a Ayfer (Evrim Doğan)... Reakcie na Serkanovo prekvapivé rozhodnutie otvoriť vo firme škôlku sa síce rôznia, no Kiraz a malý Can (Ahmet Efe Metekoğlu) sú nadšení. Pri spomínaní s Kemalom (Sinan Albayrak) na mladosť a na najbláznivejšie obdobie ich vzťahu si šokovaná Aydan uvedomí, že z toho obdobia niečo naozaj, naozaj podstatné vytesnila... Melek opäť nadhodí pred Burakom tému, na ktorú nedokáže prestať myslieť, no nedopadne to práve najlepšie. Teda, nie pre ňu.

Hoci už vymenili Şile za Istanbul, neodbytná stíhačka Deniz (Ayşe Akın) neprestáva Ede a Serkanovi strpčovať život. Hoci si až dosiaľ cielene udržiavali odstup, keď Seyfi a Aydan uvidia, aká je Melek nešťastná, prekročia svoj tieň...

Sledujte vo štvrtok, 19. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na