Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 139. epizóda

17. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 139. epizóda
Láska na prenájom: 139. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Ede so Serkanom sa naskytne pohľad za milión – záhrada vyzerá ako u kolotočiarov, pričom najväčšou atrakciou sú Seyfi, Ayfer a Aydan!

Keď sa Eda (Hande Erçel) so Serkanom (Kerem Bürsin) ráno prebudia v objatí, hneď je oheň na streche. Všetko ostatné však razom zatlačí do úzadia pokus ich všetečnej dcérky (Maya Başol) pripraviť im raňajky, po ktorom kuchyňa vyzerá ako po výbuchu. Po cukrovom výbuchu! A aby bol chaos dokonalý, vo dverách sa zrazu objavia Aydan (Neslihan Yeldan), Seyfi (Alican Aytekin) a Ayfer (Evrim Doğan)... Na Melekinu (Elçin Afacan) smolu má Burak (Sinan Helvacı) ráno nielen ukážkovú opičku, ale zároveň sa tiež zdá, že si zo včerajšieho večera vôbec nič nepamätá! Keď arogantná Deniz (Ayşe Akın) vyhodí Kerema (Sina Özer), Ede definitívne dôjde trpezlivosť a dá okamžitú výpoveď!

Po skoršom návrate domov sa Ede so Serkanom naskytne pohľad za milión – záhrada vyzerá ako u kolotočiarov, pričom najväčšou atrakciou sú Seyfi, Ayfer a Aydan! Melek takmer vystrie od hnevu, pretože keď Burak konečne nadhodí tému včerajší večer, situáciu nečakane skomplikuje otravný chalan, s ktorým si predtým párkrát nezáväzne vyšla! Pinu (Doğa Özüm), ktorá sa nad ním zľutuje a ponúkne mu pomoc, neprehliadnuteľne zaskočí správa, že Kerem v hotelovom komplexe končí. Aydan a Ayfer na Seyfiho podnet uzavrú prímerie. Vydrží im však sotva pár minút.

Melek sa o tom, čo práve prežíva, zúfalo potrebuje s niekým porozprávať. Napokon však to najdôležitejšie za ňu vyzradí šálka meniaca farbu, ktorú svojho času darovala Eda Serkanovi...

Sledujte v stredu, 18. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na