Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 138. epizóda

16. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 138. epizóda
Láska na prenájom: 138. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Rozhovor Aydan s Edou nedopadne najlepšie, rovnako ako Ayfer so Serkanom. Práve naopak, všetko sa skomplikuje. A ešte ako!

Na rozdiel od Seyfiho (Alican Aytekin) a Melek (Elçin Afacan) sa Aydan (Neslihan Yeldan) a Ayfer (Evrim Doğan) ani trochu netešia z pôvabnej rodinnej idylky priamo pred nimi. Práve naopak, snažia sa na nej nájsť akýkoľvek kaz, ktorý by sa dal využiť pred súdom! Engin (Anıl İlte) každým dňom viac a viac ľutuje rozhodnutie vrátiť sa do práce, Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) zase to zostať ženou v domácnosti. Takže nápad opäť si to prehodiť obaja nadšene uvítajú! Vďaka neposednej Kiraz (Maya Başol) sa Eda (Hande Erçel) so Serkanom (Kerem Bürsin) neplánovane pobozkajú. Oboch to trochu vykoľají... Melek totálne spanikári, keď ju Burak (Sinan Helvacı) pozve na zápas. Jej prudká reakcia poriadne zaskočí jeho i Ayfer.

Rozhovor Aydan s Edou nedopadne najlepšie, rovnako ako Ayfer so Serkanom. Práve naopak, všetko sa skomplikuje. A ešte ako! Obe nezmieriteľne rozhádané strany sa tak napokon stretnú pred súdom, ktorého rozhodnutie všetkým vyrazí dych... Ede a Serkanovi pomôže vyrovnať sa s nečakanou situáciou, ktorá zrejme pre nikoho zo zainteresovaných nebude ľahká, niečo naozaj netradičné – stávka! A tiež, aj keď to možno znie čudne, priatelia na telefóne...

Pri pohľade na roztomilo pripitého Buraka dirigujúceho pri západe slnka vlnobitie sa Melek totálne roztopí. A keď jej v tomto zvláštnom stave zloží poklonu a dokonca ju letmo pobozká, riadne ju to vykoľají!

Sledujte v utorok, 17. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na