Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 136. epizóda

11. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 136. epizóda
Láska na prenájom: 136. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Eda šalie, keď začuje Serkana baviť sa s neznámou krásnou ženou o tom, že budú Kiraz vychovávať spolu! Skrátka... Žiarli.

Akoby sa Serkan (Kerem Bürsin) s Edou (Hande Erçel) už i tak necítili dosť čudne, keď sa pri čakaní na vysušenie komplet premočených vecí zrazu ocitnú tvárou v tvár iba v uteráku a župane, nič netušiaca Melek (Elçin Afacan) sa pri pohľade na nich zo šoku doslova zmení na soľný stĺp! Darček, ktorý Serkan vlastnoručne vyrobil pre Kiraz (Maya Başol), je obrovským prekvapením nielen pre to rozkošné šidielko, ale i pre jej mamu. Obe, Aydan (Neslihan Yeldan) i Ayfer (Evrim Doğan), sa poza Edin a Serkanov chrbát začnú angažovať vo veci zverenia Kiraz do výlučnej starostlivosti jedného z rodičov (Aydan otca a Ayfer mamy, pochopiteľne). Nanešťastie tým najsilnejším tromfom na zdiskreditovanie protistrany odporúčaným oboma konzultovanými právnikmi je lož, čo je pre obe bojovne naladené babičky prijateľné – samozrejme, „pre dobro Kiraz“...

Melek a Eda z bezpečnej vzdialenosti ako na ihlách tajne sledujú Serkana počas prvého dňa, ktorý trávi s dcérkou úplne sám. Eda šalie, keď začuje Serkana baviť sa s neznámou krásnou ženou o tom, že budú Kiraz vychovávať spolu! Skrátka... Žiarli. Potvora Deniz (Ayşe Akın), hoci nie je práve najbystrejšia a pamäť má deravú ako rešeto, si rozhodne nevynechá ujsť príležitosť zabodovať u matky muža, ktorému by hoc aj vlastnoručne postavila sochu, ak by jej to zaručilo, že si ho získa!

No aj opačný tábor nečakane získa mimoriadne cenného svedka na podmurovanie svojej teórie pred súdom... Verte tomu alebo nie, Erdema (Sarp Bozkurt).

Sledujte vo štvrtok, 12. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na