Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 135. epizóda

10. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 135. epizóda
Láska na prenájom: 135. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Nielen Kiraz si plnými dúškami užíva chvíľky so svojím ockom, dojatej Ede sa pri pohľade na tých dvoch spolu tají dych...

Keby sa Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) a Engin (Anıl İlte) menej doťahovali a viac počúvali svojho bystrého synčeka (Ahmet Efe Metekoğlu), mohli sebe i všetkým ušetriť hodiny bezvýsledného blúdenia kade-tade. Opýtať sa Cana však napadne jedinému človeku... Serkanovi (Kerem Bürsin). Nuž a potom ho už srdce zavedie na to správne miesto! Keď už sa zdá, že šibnutú dvojitú párty nikto a nič nedokáže zachrániť, za maličkou Kiraz (Maya Başol) sa zrazu objaví s balónikom v ruke muž v kostýme astronauta. Správne, Serkan. Všetkým je okamžite jasné, že od tejto chvíle už nič nebude také ako predtým, dokonca aj večným oponentkám Ayfer (Evrim Doğan) a Aydan (Neslihan Yeldan). Tá druhá sa však i tak nemieni vzdať plánu, v ktorom kľúčovú úlohu zohráva nič netušiaci Kemal (Sinan Albayrak)... A jedna drobná lesť!

Nielen Kiraz si plnými dúškami užíva chvíľky so svojím ockom, dojatej Ede (Hande Erçel) sa pri pohľade na tých dvoch spolu tají dych... Drobným kazom inak krásneho dňa, teda aspoň zo Serkanovho uhla pohľadu, je len jeho záver – keď sa na scéne objaví „Buba“ Burak (Sinan Helvacı)! Nečudo, že sa rozhodne absolvovať čosi improvizovaný rýchlokurz otcovstva u niekoho, kto už otcom je. Nanešťastie sa však rýchlo ukáže, že Engin nie je práve najsprávnejšia voľba.

Hoci už je noc a väčšina ľudí sladko spí, ani Eda, ani Serkan zaspať nedokážu...

Sledujte v stredu, 11. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na