Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 134. epizóda

09. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 134. epizóda
Láska na prenájom: 134. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Nešťastný Serkan napokon naberie odvahu a konečne Ede porozpráva o všetkej tej hrôze, ktorú pred ňou tajil – a prečo...

Narodeninové oslavy, ktoré pre malú Kiraz (Maya Başol) chystajú Aydan (Neslihan Yeldan) s Deniz (Ayşe Akın), Pinou (Doğa Özüm) a so Seyfim (Alican Aytekin) na jednej strane a Ayfer (Evrim Doğan) s Melek (Elçin Afacan), Burakom (Sinan Helvacı) a Keremom (Sina Özer) ma strane druhej, by hádam ani nemohli byť rozdielnejšie. O katastrofe, ktorou to zaváňa, však Eda (Hande Erçel) a Serkan (Kerem Bürsin) nevedia, majú totiž dôležitú prezentáciu. A hoci sú pracovne stále skvelo zohratý tandem, medziľudsky to medzi nimi boľavo škrípe - úplne rovnako ako kedysi... Ani Engin (Anıl İlte), ani Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) nie sú veľmi šťastní so súčasnou „deľbou práce“. V nových úlohách - ona sa ako mama na plný úväzok, on ako hlava rodiny, ktorá pracuje viac ako je zdravé – sa rozhodne necítia ako ryba vo vode, ale skôr, ehm, na pekáči!

Nešťastný Serkan napokon naberie odvahu a konečne Ede porozpráva o všetkej tej hrôze, ktorú pred ňou tajil – a prečo... Engin najlepšiemu priateľovi poriadne vyčistí žalúdok, pretože hoci chápe všetky jeho pochybnosti a strach, pohľad na to, ako sa trápi vo väzení, ktoré okolo seba sám vystaval, mu láme srdce. Všetci sú na smrť vystrašení, keď malá narodeninová oslávenkyňa zrazu bez stopy zmizne ktoviekam. Tím Aydan a tím Ayfer sa síce začnú najprv navzájom obviňovať, no potom ju začnú horúčkovito hľadať bok po boku. Serkan je veľmi dojatý, keď sa prostredníctvom fotografií a krátkych videí ešte lepšie zoznámi s malým zázrakom menom Kiraz

Kým Erdem (Sarp Bozkurt) a Seyfi sa pri pátraní po stratenej malej princeznej spoliehajú na techniku (použijú totiž dron), Melek a Burak prehľadávajú blízke i ďaleké okolie pekne po starom... Pešo.

Sledujte v utorok, 10. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na