Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 133. epizóda

05. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 133. epizóda
Láska na prenájom: 133. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Vynútené rozhodnutia, žiaľ, rovnako nemilosrdne doráňajú tých, ktorých k nim dotlačia i tých, ktorých sa týkajú...

Seyfi (Alican Aytekin) má nie celkom bezdôvodné obavy, že Aydan (Neslihan Yeldan) v eufórii urobí niečo neodpustiteľne hlúpe – niečo, čo by mohlo v konečnom dôsledku ublížiť jej rozkošnej vnučke (Maya Başol)... Eda (Hande Erçel) je stále smutnejšia a smutnejšia, každá ďalšia Melekina (Elçin Afacan) a Ayferina (Evrim Doğan) otázka či poznámka totiž tne do živého. Deniz (Ayşe Akın) začne hysáčiť, keď zistí, že Serkan (Kerem Bürsin) odišiel a ich projekt v Şile nedokončí osobne. Hrozí, že ak sa jej miláčik nevráti, odstúpi od zmluvy a... Všetci prídu o prácu! Aby Eda a Melek presvedčili Kiraz zamazanú od hlavy po päty hlinou, aby sa umyla a prezliekla, musia sa voľky-nevoľky uchýliť k osvedčeným praktikám „niečo za niečo“. Keď na seba Aydan a Ayfer opäť natrafia, ukážkovo si skočia do vlasov, úplne rovnako ako kedysi. Vlastne, len s maličkým rozdielom – nevadia sa kvôli Ede a Serkanovi, ale kvôli Kiraz!

Ešte neprešlo ani 24 hodín (ba dokonca ani len 12), no Eda už od Serkana očakáva odpovede, ktoré jej pri najlepšej vôli nedokáže dať. Vynútené rozhodnutia však, žiaľ, len zriedka bývajú správne – a rovnako nemilosrdne doráňajú tých, ktorých k nim dotlačia i tých, ktorých sa týkajú... Nielen láskavý Burak (Sinan Helvacı) je v šoku zo Serkanovho rozhodnutia, jeho najbližší sú na tom úplne rovnako. A rozhodne nemajú v pláne nechať to len tak! Pina (Doğa Özüm) má pocit, akoby sa ocitla v blázinci – nič z toho, čo platilo včera, dnes už neplatí...

Tak ako vždy, keď je najzraniteľnejšia a nevie, odkiaľ kam, obráti sa so žiadosťou o pomoc na jediného človeka, ktorému absolútne verí – na Kemala (Sinan Albayrak). Má totiž jasný plán... A ešte aký!

Sledujte v pondelok, 9. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na