Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 131. epizóda

03. 05 2022 21:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 131. epizóda
Láska na prenájom: 131. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Vraví sa, že láska si vždy nájde cestu. Nuž, niečo na tom bude, lebo Serkan sa začne roztápať, keď ho Kiraz objíme a pobozká!

Keď Eda (Hande Erçel) konečne dorazí na párty, ktorú zorganizovala Deniz (Ayşe Akın) vo veľkom štýle, pohľad na záplavu všetkých tých Serkanov (Kerem Bürsin) ju tak veľmi vykoľají, že sa (tomu pravému) Serkanovi v bezvedomí zvezie k nohám! Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) si síce myslí, že pozná dôvod, pre ktorý jej manžel (Anıl İlte) zavolal do Şile Erdema (Sarp Bozkurt), no je úplne vedľa. Aj keď sa to zdá temer nemožné, aj Seyfi (Alican Aytekin) vie byť naozaj nepríjemný a netaktný. Na jeho obranu... Erdem podobné pocity vyvoláva u väčšiny príčetných ľudí. Serkan a Eda vylovia z mora fľašu s odkazom nápadne pripomínajúcu tú, ktorú pred rokmi sami, ešte ako pár, hodili do vĺn... Nič netušiaci Serkan, žiaľ, nesprávnou odpoveďou na tú najdôležitejšiu otázku zo všetkých sám seba vyšachuje z hry o Edino srdce.

Vraví sa, že láska si vždy nájde cestu. Nuž, niečo na tom bude, lebo Serkan sa začne roztápať, keď ho Kiraz (Maya Başol) objíme a pobozká! Keď Aydan (Neslihan Yeldan), Seyfi, Engin a Erdem napokon zistia, že po celý čas takpovediac kopú za rovnaký tím, rozhodnú sa spojiť svoje sily. Úplne hladko to však nepôjde... Eda požiada Deniz a predčasné uvoľnenie z kontraktu, a tiež, aby o tom za žiadnych okolností nepovedala Serkanovi. Ibaže ona to urobí – a stane sa tak jeho neoceniteľnou spojenkyňou! Náhodne vypočutý rozhovor Piny (Doğa Özüm) a Aydan zlomí Keremovi (Sina Özer) srdce. Keď šokujúci výsledok testov DNA všetkým zasväteným vyrazí dych, Pırıl sa ponáhľa porozprávať sa s Edou.

Zdá sa, že vďaka malému Canovi (Ahmet Efe Metekoğlu) skupinka sprisahancov predsa len dostane šancu na reparát...

Sledujte v stredu, 4. mája, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na