Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 31. a 32. epizóda

26. 01 2022 22:30 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 31. a 32. epizóda
Láska na prenájom: 31. a 32. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Selin si tajne vypočuje Serkanov telefonát a jeho slová si nesprávne vysvetlí ako vyznanie lásky. Teda, správne. No pre nesprávnu ženu!

Eda (Hande Erçel) si uvedomí, že presvedčiť Ayfer (Evrim Doğan) o tom, že sa ani omylom nechystá vydávať, bude ťažšie, ako čakala – obzvlášť po tom, čo u nich hneď zrána zazvoní Aydanin (Neslihan Yeldan) tím s množstvom škatúľ so svadobnou výbavou! Apropo, Aydan - Seyfimu (Alican Aytekin) sa podarí úplne jej vyraziť dych, keď síce nenájde toho, koho chcela, ale... Niekoho oveľa lepšieho! Engin (Anıl İlte) sa stále trápi kvôli Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu), no keďže s Cereninou (Melisa Döngel) pomocou už nemôže počítať, musí voľky-nevoľky improvizovať. Aj keď to spočiatku vyzerá tak, že Serkan (Kerem Bürsin) novú zmluvu odmieta len preto, že s ňou prišiel Ferit (Çağrı Çıtanak), jeho dôvody sú čisto profesionálne. No spôsob, akým sa to udeje... To už je druhá vec. Nečudo, že Eda je nahnevaná. A hnevá sa aj Selin (Bige Önal), no z iného dôvodu a na iného muža. A tak urobí, čo predtým odmietala - predloží Feritovi na podpis predmanželskú zmluvu. Rozhovor s Ceren privedie Edu na nápad, ako dať Serkana a Selin znova dokopy. Je to predsa jej práca, či nie...? Aydanin plán, ako prinútiť Alptekina (Ahmet Mark Somers) žiarliť, vyletí hore komínom, no život má občas v talóne pár príhodných prekvapení... Serkan sa rozhodne nespráva ako robot, keď sa konečne dozvie viac o Edinej čudnej fóbii a jej pôvode. Práve naopak, len ťažko skrýva pohnutie.

Serkanovi stále viac a viac prekáža, že Eda v súvislosti s ním a Selin hovorí o láske. Enginovi sa opäť podarí všetko ukážkovo pokašľať – jedným vrzom s Pırıl, aj s Ceren! Eda je rozhodnutá udržať Feritovo a Selinino špinavé tajomstvo. Nie, nie kvôli nim. Aby Serkan netrpel... Selin si tajne vypočuje Serkanov telefonát a jeho slová si nesprávne vysvetlí ako vyznanie lásky. Teda, správne. No pre nesprávnu ženu! Hra na osudovú lásku, ktorá už pre Serkana dávno žiadnou nie je, sa mu krátko pred vypršaním tej prekliatej zmluvy nepekne vypomstí - keď mu Selin dá návrh, aký sa neodmieta...

Aj keď sa tomu Eda stále bráni, niekde hlboko v kútiku srdca sa nedokáže ubrániť narastajúcej nádeji, že dôvodom, pre ktorý Serkan už nie je so Selin, prečo jej hneď nepovedal „Áno!“... Je možno to, čo cíti k nej.

Sledujte vo štvrtok, 27. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na