Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 25. a 26. epizóda

20. 01 2022 22:30 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 25. a 26. epizóda
Láska na prenájom: 25. a 26. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Keďže sklamaná Eda pred ním stále uteká, Serkan urobí niečo naozaj strelené, po čom s ním bude musieť hovoriť, či chce alebo nie!

Ak by Fifi (Sitare Akbaş) čo i len tušila, že Kaan (İsmail Ege Şaşmaz), na ktorého Erdem (Sarp Bozkurt) tak nenávistne zazerá, je onen tajomný bradatý muž, ktorého zásluhou sa Eda (Hande Erçel) teraz tak trápi... Zrejme by sa naňho bez váhania vrhla ako levica chrániaca svoje mladé. Aj keď vie, že to je teraz určite to posledné, čo chce počuť, Ayfer (Evrim Doğan) nemôže inak – varuje Melek (Elçin Afacan), že muž, z ktorého je tak namäkko, je skrz-naskrz falošný. Veľmi osobný rozhovor medzi Selin (Bige Önal) a Serkanom (Kerem Bürsin) má nie jedného, ale hneď dvoch smutných svedkov - Edu a Ferita (Çağrı Çıtanak). No nie nadarmo sa vraví, že všetko zlé je na niečo dobré, a tak sa Eda dozvie, čo Ferita už dlhšie trápi... Keď Melek pochopí, že ju Kaan využil - a ako -, niečo sa v nej zlomí. Bystrá Fifi hneď pochopí, odkiaľ vietor fúka. Z lásky k synovi Alptekin (Ahmet Mark Somers) vylezie zo svojej obvyklej bezpečnej ulity, aby mu poradil – ako inak, ide o Edu. Ukáže sa, že dôvod, pre ktorý sa Ceren (Melisa Döngel) a Engin (Anıl İlte) spolu stále častejšie stretávajú, je úplne iný, ako si Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) myslí... Melek a Fifi spôsobom, za aký by sa nemusel hanbiť hádam ani sám veľký James Bond, získajú nezvratný dôkaz o Edinej nevine.

Engina trápi, ako sa Serkan nezmyselne snaží vytesniť to, aký je nešťastný jediným spôsobom, ktorý pozná – prácou. Preto ho vytiahne von. No dopadne to trochu inak, ako si predstavoval... Keď Aydan (Neslihan Yeldan) zistí, že osobná asistentka jej manžela, ktorá ju zásobovala všetkými dôležitými informáciami, už vo firme nepracuje, rozhodne sa okamžite konať! Po všetkom, čo sa stalo, sa Ferit nedokáže na Selin pomaly ani pozrieť, nieto ešte s ňou hovoriť. Keďže sklamaná Eda pred ním stále uteká, Serkan urobí niečo naozaj strelené, po čom s ním bude musieť hovoriť, či chce alebo nie!

Na rozdiel od jeho panej, Seyfi (Alican Aytekin) zo správy, kvôli ktorej sa Aydan pomaly vznáša desať centimetrov nad zemou, vôbec nie je nadšený. Práve naopak...

Sledujte v pondelok, 24. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v utorok, 24. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na