Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 23. a 24. epizóda

19. 01 2022 22:30 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 23. a 24. epizóda
Láska na prenájom: 23. a 24. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Pohľad na Selin v Serkanovom náručí Edu veľmi rozruší. No je to nič v porovnaní s rozhovorom s ním, ktorý skôr pripomína súboj!

Melek (Elçin Afacan) opäť nedokáže udržať svoj jazyk na uzde, a tak sa Ayfer (Evrim Doğan) dozvie, čo sa stalo a... Zahorí spravodlivým hnevom! Keď sa Engin (Anıl İlte) zrazu ocitne medzi dvoma pomyselnými mlynskými kameňmi – medzi Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) a Ceren (Melisa Döngel) -, ktoré hrozia, že ho rozdrvia na prach, nemá inú možnosť než... Útek. Serkan (Kerem Bürsin) nedokáže prekročiť svoj tieň a povedať Ede (Hande Erçel), ako veľmi mu na nej záleží. Zato Ayfer jemu a Aydan (Neslihan Yeldan) Ede povedia všetko, čo majú na srdci a neberú si žiadne servítky pred ústa! Fifi (Sitare Akbaş) a Ceren sa rozhodnú pomôcť Ede vylučovacou metódou sa dopátrať k tomu, kedy a kto mohol ukradnúť tie nešťastné návrhy. Chrapúň Kaan (İsmail Ege Şaşmaz) získa cennú zbraň proti mužovi, ktorý ho mylne považuje za priateľa – proti Feritovi (Çağrı Çıtanak). Serkan sa nedokáže na nič sústrediť a svoj hnev a frustráciu si vybíja na svojom tíme, ktorému sa návrat starého Serkana vôbec, ale vôbec nepáči. Jediný, kto je v tejto z viacerých dôvodov nezávideniahodnej situácii na koni, je Selin (Bige Önal). Z pochopiteľných dôvodov... Eda sa naveľa-naveľa nechá uprosiť, aby pomohla Serkanovej spoločnosti v naliehavej veci – no len kvôli Enginovi a len pod podmienkou, že šéf bude mimo kancelárie. Keď Ferit náhodou nájde Serkanov odkaz adresovaný Selin, je to ako studená sprcha a tvrdý úder päsťou do slabín v jednom...

Leyla (İlkyaz Arslan) síce len tak-tak stihne varovať Edu, keď sa Serkan nečakane vráti do firmy, no... Zjavne sám osud chce, aby sa tí dvaja dnes stretli, a to stoj, čo stoj! Pırıl ani len netuší, aká je to neskutočná irónia, keď nazlostene šplechne Enginovi do tváre, aby mu srdce scelila tá, čo mu ho zlomila – pretože je zjavné, že tú nešťastnicu... Denne vída v zrkadle. Selin je rozhodnutá urobiť všetko, len aby sa Ceren nedozvedela pravdu. Všetko. Na smoliara Erdema (Sarp Bozkurt) sa konečne usmeje šťastie... Pohľad na Selin v Serkanovom náručí Edu veľmi rozruší. No je to nič v porovnaní s rozhovorom s ním, ktorý skôr pripomína súboj!

Vzťah Ferita a Selin prechádza vážnou krízou. On, na rozdiel od nej, nezatvára oči pred trpkou pravdou – že jej svet sa točí okolo Serkana, a nie okolo neho. A po dnešnom večere to už ani nebude možné.

Sledujte vo štvrtok, 20. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na