Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 21. a 22. epizóda

18. 01 2022 22:30 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 21. a 22. epizóda
Láska na prenájom: 21. a 22. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

V poslednom čase už i tak dosť napätý vzťah Serkana a Edy sa razom ocitne v troskách po ďalšej nehoráznej Kaanovej podlosti.

Engin (Anıl İlte) by nikdy neveril, že jedného dňa práve on bude dávať Serkanovi (Kerem Bürsin) rady v záležitostiach srdca, no stane sa. Fifi (Sitare Akbaş) a Melek (Elçin Afacan) sú zmätené, prečo Eda (Hande Erçel) tak hazarduje so svojím budúcim šťastím, keď ho doslova ženie do náručia Selin (Bige Önal)! Apropo, Selin... Ťažko povedať, čo si od dnešnej večer so svojím expriateľom sľubovala, no rozhodne nečakala, akým smerom sa ich rozhovor bude uberať - ani ako expresne rýchlo sa skončí! V záplave všetkých pompéznych darčekov, ktoré dnes Serkan dostal od ľudí, ktorí naňho očividne len chceli urobiť dojem a ani ho poriadne nepoznajú, sú len dva, ktoré preňho naozaj niečo znamenajú a ktoré ho úprimne potešia - ten od otca (Ahmet Mark Somers) a... Ten od Edy. Ceren (Melisa Döngel) stačí jediný pohľad do Edinej utrápenej tváre a hneď vie, že všetka snaha jej krásnej kamarátky udržiavať si odstup od Serkana, aby sa doňho nezamilovala, je vopred odsúdená na neúspech. Pretože už evidentne zamilovaná je, až po uši! Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) si nemôže pomôcť – každým dňom na Engina žiarli viac a viac... Melek stále ani len netuší, že Kaan (İsmail Ege Şaşmaz) ju len sprosto využíva. Serkan dá Ede ponuku, aká sa neodmieta.

Keďže mu popletená Leyla (İlkyaz Arslan) zruší väčšinu naplánovaných stretnutí, Serkan strávi tú chvíľku voľného času navyše s Edou. A keď hrozí, že zvyšok dňa bude musieť byť bez nej... Jednoducho všetkým zamestnancom, vrátane nej, nariadi nadčasy u seba doma! Ayfer (Evrim Doğan) napokon nájde spôsob, ako z Melek vytiahnuť všetko, čo ju zaujíma. V poslednom čase už i tak dosť napätý vzťah Serkana a Edy sa razom ocitne v troskách po ďalšej nehoráznej Kaanovej podlosti. Spôsob, akým sa s veľkým treskom skončí, nenechá chladnými ani Engina, ani Pırıl, ani Seyfiho (Alican Aytekin)... Ba dokonca ani Aydan (Neslihan Yeldan).

Nešťastná Eda je rozhodnutá vrátiť sa k svojmu starému životu, no je ešte jedna vec, ktorú predtým ctiac-nechtiac musí urobiť, a to osobne...

Sledujte v stredu, 19. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na