Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 17. a 18. epizóda

13. 01 2022 22:35 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 17. a 18. epizóda
Láska na prenájom: 17. a 18. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Neklamným znakom, že Eda je pre Serkana čoraz dôležitejšia, je to, že jej prezradí svoje boľavé tajomstvo, ale i... Jeho nové hodinky!

Keď sa Aydan (Neslihan Yeldan) dozvie, že jej manžel (Ahmet Mark Somers) zamestnal Melek (Elçin Afacan)... Najradšej by ho na mieste zaškrtila! Hoci má celý tím zo Serkana (Kerem Bürsin) nie bezdôvodný strach, všetci - naozaj všetci - Ede (Hande Erçel) tajne pomáhajú, aj napriek jeho výslovnému zákazu. No a keď napokon dôjde na lámanie chleba... Malá skupinka „rebelov“, vrátane zraneného Engina (Anıl İlte) a ešte viac ako vždy popleteného Erdema (Sarp Bozkurt), sa dokonca odváži urobiť to úplne otvorene! Selin (Bige Önal) si vymyslí vcelku uveriteľnú kryciu historku o vinníkovi toho škandálu so zmluvou, aby ochránila Ferita (Çağrı Çıtanak) pred Serkanovým spravodlivým hnevom. Leyla (İlkyaz Arslan), Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) a Selin neveriacky sledujú, ako sa vorkoholik Serkan nedokáže ani len pár minút sústrediť na prácu, pretože nevie, kde, s kým a čo práve robí jeho snúbenica! Aj keď sa Aydan najprv vôbec nechce Ede pomáhať, netrvá dlho a svokra s nevestou nájdu spoločnú reč... A nielen to, dokonca jej dá k dispozícii i Seyfiho (Alican Aytekin). Nuž a napokon, aj keď nedobrovoľne, sa doslova v hodine dvanástej do kariérne v podstate samovražedného projektu naplno zapojí aj ten, čo o ňom nechcel ani počuť - správne, Serkan.

Keď sa Ayfer (Evrim Doğan) dozvie, že dievčatá dnes večer zrejme neprídu domov, lebo majú dôležitú prácu, myslí si, žiaľ, že jej Melek opäť klame, aby kryla Edu a Serkana. Alptekin a Aydan sa opäť pohádajú... Pırıl sa veľmi dotkne, keď zistí, že si Engin dohodol stretnutie s Ceren (Melisa Döngel). Vlastne viac než len dotkne – hlboko ju to raní. Neklamným znakom, že Eda je pre Serkana čoraz dôležitejšia, je to, že jej prezradí svoje boľavé tajomstvo, ale i... Jeho nové hodinky! Eda po prvý raz uvidí budúcu svokru inými očami. Ako veľmi nešťastnú a zraniteľnú, ba až bezbrannú ženu... Serkan si nemôže pomôcť – vždy, keď vidí Edu v spoločnosti nejakého iného muža, ide sa zblázniť od žiarlivosti!

Všetci šokovane – ale i s neskrývaným obdivom - sledujú, ako Eda, ktorej očividne práve došla jej priam anjelská trpezlivosť, dosť rázne čistí žalúdok slávnej celebrite, na ktorú sa zo všetkých síl snažia urobiť dojem...

Sledujte v pondelok, 17. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v utorok, 24. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na