Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska na prenájom: 15. a 16. epizóda

12. 01 2022 22:35 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 15. a 16. epizóda
Láska na prenájom: 15. a 16. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Keď médiá vyrukujú so šokujúcou historkou o zlatokopke Ede, Selin ju pošle čeliť tým supom úplne samu. No neráta so Serkanom...

Serkana (Kerem Bürsin) neprehliadnuteľne zneistí nečakane osobný rozhovor s dôležitým obchodným partnerom, ktorý sa točí okolo témy, v ktorej naozaj nie je doma – okolo lásky. A jeho vnútorný nepokoj ešte vzrastie, keď si všimne, že Eda (Hande Erçel) si až príliš dobre rozumie s partnerovou už onedlho zrejme exmanželkou. Takže asi neprekvapí, že spoločná večera oboch v mnohých ohľadoch až príliš podobných dvojíc sa nesie v mimoriadne napätom duchu – je to totiž pre jedných i druhých akoby sa cez čudné, v čase pokrivené zrkadlo pozerali sami na seba s odstupom dvadsiatich piatich rokov...! Počas nočného výletu do Apolónovho chrámu iba vo dvojici sa Serkan a Eda pod záplavou padajúcich hviezd opäť spoznajú o čosi bližšie. Samozrejme, vo všetkej počestnosti. No ráno, pri spoločnom plávaní v prekrásnej horskej lagúne, by už o počestnosti v súvislosti s nimi hovoril len krajne zadubený ignorant... Dobrá duša Seyfi (Alican Aytekin) neohlásene navštívi Ayfer (Evrim Doğan) a prezradí jej, Fifi (Sitare Akbaş) a Melek (Elçin Afacan), prečo jeho pani (Neslihan Yeldan) nikdy neopúšťa sídlo. Kaan (İsmail Ege Şaşmaz) už si spokojne mädlí ruky pri predstave, ako sa deň Serkanovho veľkého triumfu jeho zásluhou zmení na deň jeho pádu.

Melek je veľmi nešťastná, keď pracovná príležitosť, do ktorej vkladala obrovské nádeje, vyletí hore komínom. No keď vám osud zavrie dvere... Možno otvorí iné! Keď médiá vyrukujú so šokujúcou historkou o zlatokopke Ede, Selin (Bige Önal) ju pošle čeliť tým supom úplne samu. No neráta so Serkanom... Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu), Engin (Anıl İlte) a Selin si márne lámu hlavu, odkiaľ sa asi novinári dostali k tej prekliatej zmluve, Ferit (Çağrı Çıtanak) sa zdráha uveriť, že by na tom mohol mať svoj podiel viny.

Edu zaskočí ďalšie Serkanovo tajomstvo, no momentálne musí riešiť niečo nie práve obvyklé, no o to dôležitejšie – a navyše v doslova šibeničnom termíne... A na výslovný príkaz naštvaného vedenia (rozumej jej cteného snúbenca) sama ako prst!

Sledujte vo štvrtok, 13. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v utorok, 24. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na