Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 13. a 14. epizóda

11. 01 2022 22:35 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 13. a 14. epizóda
Láska na prenájom: 13. a 14. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Pri predstieraní lásky akoby si Eda a Serkan vôbec nevšimli, že nielenže sa medzičasom spriatelili, ale že... Už nič nepredstierajú!

Keď sa Eda (Hande Erçel) osprchuje, s hrôzou zistí, že dievčatá jej v tom zhone s fingovaným sťahovaním nepriniesli nič na oblečenie... Popletený Erdem (Sarp Bozkurt) opäť raz povie, čo nemal. No ako na potvoru akurát pred Edinou tetou Ayfer (Evrim Doğan)! Kaan (İsmail Ege Şaşmaz) zahrá pred Melek (Elçin Afacan) trápne divadielko, prečo nemôžu byť spolu – ako inak, vinu zvalí na svojho priateľa z detstva Serkana (Kerem Bürsin), s ktorým sa dnes „nemusia“. Hoci si Aydan (Neslihan Yeldan) zvyčajne nenechá ujsť žiadnu príležitosť rypnúť si do „budúcej nevesty“, dnes sa jej aspoň pokúsi pomôcť. No dopadne to, ehm, podľa očakávania. Keď sa Serkan po telefonáte s Enginom (Anıl İlte) bezmyšlienkovito vyberie pracovne kamsi na letisko, Eda prekvapivo ľahko a rýchlo nájde spôsob, ako ho spoľahlivo zastaviť! Počas slávnostnej večere so Selin (Bige Önal), Feritom (Çağrı Çıtanak) a neplánovane i s Ayfer a Aydan, sa, žiaľ, stane presne to, čo sa stať nemalo – tú prekliatu zmluvu o zásnubách totiž nájde akurát Selin a... Nenechá si to iba pre seba! Ferit urobí veľkú chybu, keď si časť tej zmluvy z nejakého náhleho popudu odfotí. No ešte väčšiu, keď ju prepošle svojmu najlepšiemu kamarátovi – Kaanovi. Eda a Serkan sa počas polo-pracovnej, polo-súkromnej cesty do Antálye musia vyrovnať s nečakanou (a tiež, verte tomu alebo nie, nečakane zábavnou) komplikáciou... Bývaním v spoločnom apartmáne!

Medzi Selin a Feritom to škrípe čoraz neprehliadnuteľnejšie. Nečudo, že budúci ženích začína pochybovať, či oňho jeho nastávajúca naozaj stojí, alebo či ho len využíva, aby si získala svojho bývalého... Kaan rozbehne ďalší plán na zničenie nenávideného Serkana. Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) si asi po prvý raz v živote uvedomí, že ju ostatní možno vnímajú ako čudáčku. Aydan zaskočí, keď Alptekin (Ahmet Mark Somers) opustí svoju bezpečnú ulitu a rozhodne sa bližšie spoznať ich nevestu a jej rodinu. Pri predstieraní lásky akoby si Eda a Serkan vôbec nevšimli, že nielenže sa medzičasom spriatelili, ale že... Už nič nepredstierajú!

Vďaka Enginovi sa inokedy príšerne upätá, prácou nezdravo posadnutá Pırıl uvoľní ako ešte nikdy. Dokonca ho spontánne vyzve do tanca! Očividne nemá ani najmenšie tušenie, čo k nej ten nešťastník cíti....

Sledujte v stredu, 12. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na