Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 11. a 12. epizóda

10. 01 2022 22:35 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 11. a 12. epizóda
Láska na prenájom: 11. a 12. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Počas trochu frustrujúcej, no zároveň povznášajúcej spoločnej práce na dôležitom projekte sa Eda a Serkan opäť o čosi viac zblížia.

Eda (Hande Erçel) je veľmi smutná, že vo všetko tom zhone všade okolo nej má tak zúfalo málo času na to, na čom naozaj záleží – na to dokončiť konečne štúdiu a stať sa silnou a úspešnou ženou, na ktorú by je nebohí rodičia boli pyšní, ako vždy snívala. No keď jej teta Ayfer (Evrim Doğan) poradí, aby zavolala svojej babičke, ktorá je zjavne finančne natoľko slušne zabezpečená, že by jej mohla štúdium poľahky financovať... Hrdo odmietne. Aydan (Neslihan Yeldan) je zdesená, keď Alptekin (Ahmet Mark Somers) vyhovie Selin (Bige Önal) a bez toho, aby o tom Serkan (Kerem Bürsin) vôbec vedel, najme Ferita (Çağrı Çıtanak) ako nového firemného konzultanta – len aby syna naštval! Eda (Hande Erçel) vymyslí pre svojho večne otráveného „snúbenca“ jedinečnú oddychovú terapiu... Melek (Elçin Afacan), Ceren (Melisa Döngel) a Fifi (Sitare Akbaş) vôbec nepochybujú o tom, že Serkan ich krásnu kamarátku podvádza. Nečudo, že už i len zmienka o Selin je pre ne ako červené súkno pre býka! Prejde sotva päť minút a Serkan trpko oľutuje, že najal profesionálneho trénera, aby naučil Edu plávať. Seyfi (Alican Aytekin) s pobavením, ale i neveriacky sleduje, ako inokedy dokonale rezervovaný syn jeho panej doslova šalie od žiarlivosti! Hoci je sobota a v práci dôjde k riadnej katastrofe, Serkan sa usmieva od ucha k uchu, čím svojich podriadených trochu desí. Ako inak, môže za to Eda. Presnejšie, istá veľmi, veľmi špecifická stávka!

Tak ako sa dievčatá predtým dohodli, tak aj urobia – kvôli informáciám z prvej ruky sa Fifi prilepí na Erdema (Sarp Bozkurt) a Ceren zase na Engina (Anıl İlte), ktorý sa už dlhšie márne snaží zbaliť vorkoholičku Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu). Počas trochu frustrujúcej, no zároveň povznášajúcej spoločnej práce na dôležitom projekte sa Eda a Serkan opäť o čosi viac zblížia. A krátko nato, pri a po (ne)dobrovoľných spoločných nákupoch na trhovisku zase pohašteria! Eda urobí naozaj obrovskú chybu, keď zmluvu so Serkanom, ktorú odkiaľsi privlečie Sírius, ihneď neschová na nejaké bezpečné miesto. Dom je totiž plný zvedavých očí...

Kaan (İsmail Ege Şaşmaz) bez hanby pokračuje vo zvádzaní trestuhodne naivnej Melek, ktorá sa doňho zamilovala, hoci ho vôbec nepozná. Nielen Edu a Serkana poriadne prekvapí, že im to spolu ladí... Nielen v kuchyni.

Sledujte v utorok, 11. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na