Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 9. a 10. epizóda

06. 01 2022 22:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 9. a 10. epizóda
Láska na prenájom: 9. a 10. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Stačia len tri stresujúce telefonáty od troch rôznych dám a... Vykoľajená Eda sa v bezvedomí zvezie Serkanovi do náručia!

Ťažko povedať, ako si pani Aydan (Neslihan Yeldan) predstavovala dnešné stretnutie s budúcou svatkou Ayfer (Evrim Doğan), no jedna i druhá sa na ňom dozvie niečo, čo ju zasiahne nepripravenú. Ukáže sa, že dôvod, pre ktorý je dnes Serkan (Kerem Bürsin) na Edu (Hande Erçel) horší ako pes, ba svorka psov, je výsostne osobný. Maximálne ho totiž irituje... Že sa zbližujú! Darebák Kaan (İsmail Ege Şaşmaz) rýchlo nájde spôsob, ako sa dostať priamo ku zdroju naozaj neoceniteľných informácií zo súkromia Serkana a Edy – tým, že poblázni hlavu neskúsenej naivke Melek (Elçin Afacan)! Ferit (Çağrı Çıtanak) len ťažko skrýva podráždenie, pretože Selin (Bige Önal), ktorá očividne nie je vo svojej koži, v poslednom čase nehovorí o ničom inom, len o svojom expriateľovi. Nuž, ktovie, ako by v tomto kontexte asi vnímal, že sa viac-menej práve Selininou zásluhou, pretože pchá nos, kam nemá, Eda a Serkan opäť pohádajú a vykričia si, ako jeden druhého nevedia vystáť. Krajne znepokojená Aydan požiada svojho manžela Alptekina (Ahmet Mark Somers), ktorý si už celé roky udržiava odstup od nej i od Serkana, aby konečne prekročil svoj tieň, pretože inak... Ich jediného syna nadobro stratia. Po rozhovore so Seyfim (Alican Aytekin), bystrým osobným asistentom svojej mamy, Serkana zamrzí, že bol k Ede taký protivný a nespravodlivý. A tak za ňou napriek neskorej večernej hodine zájde aj so svojím štvornohým miláčikom Síriusom.


Keď Melek (Elçin Afacan), príde o prácu, Ceren (Melisa Döngel) a Fifi (Sitare Akbaş) ju pozvú na obed. Čo čert nechce, pri stole obďaleč sa usadia Serkan so Selin – a očividne sa hádajú... Aydan sa ani nemusí veľmi snažiť, aby si v synovej kancelárii našla ochotného špeha – ambicióznu Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu). Serkan pripraví Enginovi (Anıl İlte) i ostatným členom tímu prekvapenie, ktorým všetkým, vrátane svojho otca, vyrazí dych. Stačia len tri stresujúce telefonáty od troch rôznych dám a... Vykoľajená Eda sa v bezvedomí zvezie Serkanovi do náručia!

Dynamické trio Melek, Ceren a Fifi sa rozhodne dôkladne si posvietiť na budúceho „švagra“ a zapriahnuť do svojich rešeršov aj Engina a zaláskovaného čudáka Erdema (Sarp Bozkurt)...

Sledujte v pondelok, 10. januára, o 20.30!
 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na