Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 7. a 8. epizóda

05. 01 2022 22:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 7. a 8. epizóda
Láska na prenájom: 7. a 8. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Možno to malo byť len divadielko pre masy, no prvý spoločný tanec „snúbencov“ pôsobí veľmi dôverne. A rovnako i zásnubný bozk!

Serkan (Kerem Bürsin) má, čo robiť, aby ho na mieste neporazilo, keď nič netušiaca Eda (Hande Erçel) v dobre viere, že hovorí s jeho kamarátom, pozve na ich večerné zásnuby akurát Kaana (İsmail Ege Şaşmaz)! No potom mu jeho krásna „snúbenica na dobu určitú“ výrazne vylepší náladu, keď mu hneď dvakrát vytrhne pomyselný tŕň z päty – pri práci i organizácii zásnub, ktorú jeho svojrázna mama (Neslihan Yeldan) v záchvate nekonečného snobstva vzdá – a on si nie po prvý raz uvedomí, aká osviežujúce iná je v porovnaní so všetkými ženami, ktoré pozná. To, ako necitlivo, ba až kruto - a s neprehliadnuteľným potešením - si v podstate všetci hostia „z lepších kruhov“ uťahujú z Edy, ju síce zraňuje, no vybuchne až vo chvíli, keď reč príde na jej Achillovu pätu... Na nedobrovoľne predčasne ukončené štúdium. Serkan síce nájde spôsob, ako ju aspoň na chvíľu priviesť na iné myšlienky – na chvíľku, keď svet naokolo akoby úplne prestal existovať, akoby v ňom zrazu boli len on a ona -, no vzápätí ju pred všetkými sám nepredstaviteľne poníži, hoci si to vôbec neuvedomí. Nečudo, že by mu celú tú ich slávnu dohodu najradšej vmietla do tváre roztrhanú na márne kúsky, ktoré nezlepí žiadne lepidlo!

Melek (Elçin Afacan), Ceren (Melisa Döngel) a Fifi (Sitare Akbaş) sa márne snažia zastaviť príval nie práve najlichotivejších slov, ktoré sa nahnevanej Ede derú na jazyk. Nevšimne si totiž, že ten, čo ju tak vytočil... Stojí práve za ňou. Možno to malo byť len divadielko pre masy, no prvý spoločný tanec „snúbencov“ pôsobí veľmi dôverne. A rovnako i zásnubný bozk! Keď jej Selin (Bige Önal), ktorej sa vôbec nedarí skryť, že žiarli, dá veľmi osobnú „dobrú radu“, o ktorú vôbec nestojí, Eda vytresne prvé, čo jej slina na jazyk prinesie – že so Serkanom... Plánujú spoločné bývanie.

Na druhý deň je Serkan opäť ako vymenený – chladne ako ľad a nabrúsený ako britva šteká príkazy ako... Áno, ako robot! Ako robot, u ktorého čosi, alebo skôr ktosi očividne spôsobuje vážnu chybu v programe...

Sledujte vo štvrtok, 6. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na