Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na prenájom: 5. a 6. epizóda

04. 01 2022 22:25 | Alexandra Stahlová
Láska na prenájom: 5. a 6. epizóda
Láska na prenájom: 5. a 6. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Keď Eda so Serkanom natrafia na Ferita so Selin, zahrajú pred nimi divadielko, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani profesionálni herci!

Edina (Hande Erçel) prvá návšteva u Serkana (Kerem Bürsin) doma je poriadne rozpačitá. A dôvodom nie je ani tak jej „snúbenec“, hoci sa k sebe stále správajú horšie ako pes a mačka... Ale jeho teatrálna, príšerne snobská matka Aydan (Neslihan Yeldan), ktorá Edu najprv okato prehliada a hovorí o nej v tretej osobe, akoby bola neviditeľná, potom sa tvári, akoby mala buď pokazený žalúdok alebo každú chvíľu dostať infarkt a napokon jej až príliš neprehliadnuteľne odľahne, keď sa od totálne vykoľajenej Edy konečne dozvie pravdu! No ani Serkanovi nie je dnes dvakrát do smiechu, po návrate do firmy, ktorej dočasnou posilou na poste jeho osobnej asistentky sa má stať práve Eda, ho totiž čakajú naozaj zlé správy týkajúce sa nového projektu a... Jeho konkurenta a nepriateľa na život a na smrť, Kaana Karadağa (İsmail Ege Şaşmaz)! Keď si Serkan spomenie, ako Edu na smrť vydesil stiesnený priestor súkromného lietadla, poverí Engina (Anıl İlte) prestavbou jej miniatúrnej kancelárie. Eda ani len netuší, kto je muž, ktorý jej zdanlivo nezištne ponúkne pomoc, keď jej auto vypovie poslušnosť – a už vôbec nie, ako zareaguje Serkan, keď sa o ich stretnutí dozvie! Pretože, keď ho do nepríčetnosti dokáže vytočiť aj hocaká banalita ako to, že má Eda na niečo iný názor alebo že si vyberie „takmer neviditeľný“ snubný prsteň, niet pochýb o tom, že niečo, na čo je naozaj, naozaj citlivý... Ho asi vytočí dožerava.

Ayfer (Evrim Doğan) je rozhodnutá dopátrať sa pravdy o svojej milovanej neteri a jej zásnubách stoj, čo stoj. No vybrať si Melek (Elçin Afacan) ako špeha možno nie je práve najšťastnejší nápad... Keď Eda so Serkanom náhodou natrafia na Ferita (Çağrı Çıtanak) so Selin (Bige Önal), zahrajú pred nimi divadielko, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani profesionálni herci!

O niečo neskôr Serkan utrpí menší šok, keď odhalí ďalšie, nie práve bežné tajomstvo svojej krásnej „snúbenice“...

Sledujte v stredu, 5. januára, o 20.30!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na