Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dramatické finále Lásky na prenájom: Eda začne rodiť uprostred lesa

23. 06 2022 08:00 | jt
Láska na prenájom - finále
Láska na prenájom - finále Foto: Madd Entertainment
Láska na prenájom - finále
Láska na prenájom - finále
Láska na prenájom - finále

Nezmeškajte posledné dve časti seriálového megahitu.

Keď sa krásna kvetinárka Eda (Hande Erçel) a príťažlivý podnikateľ Serkan (Kerem Bürsin) po prvý raz stretli, o romantike nemohlo byť ani reči. Nielen v Istanbule, ale v celom Turecku by ste totiž nenašli človeka, ktorého by Eda nenávidela viac a ktorým by viac pohŕdala, pretože jeho vinou sa jej život a budúcnosť doslova zo dňa na deň ocitli v troskách. No nakoniec bol z toho príbeh obrovskej lásky, ktorý mal množstvo vzostupov a pádov, ale Eda a Serkan vždy všetky prekážky napokon úspešne prekonali.

Láska na prenájom - finále
Foto: Madd Entertainment
 

Po tom, čo si Lásku na prenájom zamilovali diváci po celom svete, sa stala obrovským hitom aj na Slovensku. Vo veľkom finále seriálu, ktoré vás na obrazovkách televízie Doma čaká už vo štvrtok 23. júna, sa Eda a Serkan vyberú na horskú chatu, ktorú Serkan kúpil, aby tam strávili čas osamote pred príchodom ich druhého potomka na svet. Cestou sa im však pokazí auto a na tehotnú Edu doľahnú pôrodné bolesti a odtečie jej plodová voda. Eda chce, aby jej Serkan pomohol dieťa priviesť na svet, Serkan je však odhodlaný vziať ju do nemocnice. Podarí sa im včas dostať do nemocnice? Medzitým sa v nemocnici z rôznych dôvodov stretávajú všetci ich blízki...

Viac exkluzívnych záberov z finále nájdete v galérii.

Láska na prenájom - finále
Foto: Madd Entertainment
 

Ako sa zavŕši nielen príbeh Edy, Serkana ale aj ďalších hrdinov obľúbeného tureckého seriálu, uvidíte vo veľkom finále vo štvrtok 23. júna od 20.30 hod. na obrazovkách televízie Doma výnimočne v dvoch záverečných častiach za sebou.

 
 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na