Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Serkan z Lásky na prenájom pózoval v ružovej: Reakcia jeho seriálovej mamy stojí za to

25. 01 2022 08:00 | jt
Kerem Bürsin
Kerem Bürsin Foto: Instagram Kerem Bürsin
Láska na prenájom
Láska na prenájom
Láska na prenájom

Vystihla to do detailu. A my jej tlieskame!

Úspešný turecký romantický seriál Láska na prenájom, ktorý vysiela od pondelka do štvrtka večer televízia Doma, si už stihol získať aj slovenských fanúšikov.

Ústrednú mužskú postavu Serkana si zahral 34-ročný herec Kerem Bürsin. Bürsin žil v mnohých krajinách sveta vrátane Škótska, Indonézie, Spojených arabských emirátov, Turecka, Malajzie a USA.

V roku 1999 sa vo veku 12 rokov presťahoval s rodinou do Spojených štátov amerických. Vyštudoval marketing na Emerson College a počas štúdia na univerzite absolvoval hodiny herectva. V súťaži na strednej škole v USA ho zvolili za najlepšieho divadelného herca. Za sebou má aj účinkovanie v amerických filmových snímkach. Predtým, ako sa stal hercom, pracoval aj ako vodič.

Eda z Lásky na prenájom: Pomohla si ku kráse plastikami?

Láska na prenájom
Foto: Madd Entertainment
 

Obľúbený herec je v rodnej krajine tvárou neziskovej organizácie He for she (On pre ňu), ktorá sa zaoberá témou rodovej rovnosti.

Nafotil pre ňu aj reklamnú kampaň a zapózoval si v ružovom obleku. Jeho seriálová mama, predstaviteľka Aydan, herečka Neslihan Yeldan, komentovala jeho fotku v ružovom skutočne originálne: „Nikdy som nevidela muža, ktorý by vyzeral tak dobre v ružovej!“

A my s jej komentárom súhlasíme a tlieskame jej!

Zdroj: Instagram/thebursin

Nenechajte si ujsť romantický seriál Láska na prenájom - vždy v pondelok až štvrtok o 20.30 h na Doma a v predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v utorok, 24. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na