Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zo Serkana z Lásky na prenájom idú ženy do kolien: Toto skrýval pod tričkom!?

12. 01 2022 22:40 | nt
Zo Serkana z Lásky na prenájom idú ženy do kolien: Toto skrýval pod tričkom!?
Zo Serkana z Lásky na prenájom idú ženy do kolien: Toto skrýval pod tričkom!?

Doteraz ste si ešte hlavného hrdinu nemohli obzrieť bez oblečenia.

Večera u Serkana, na ktorú dorazila Selin s Feritom a pri stole nechýbala ani Edina teta Ayfer a pani Aydan, nedopadla práve najlepšie. Všetko išlo ako po masle, jedlo chutilo všetkým. Z faktu, že ho pripravoval Serkan, bola najviac v šoku práve Selin. Pre ňu evidentne nikdy nenavaril.

Selin ťažko strávila aj to, keď počas cesty na toaletu uvidela všade Edine veci. Spomenula si na to, ako jej Serkan kedysi hovoril, že nie je typ na spoločné bývanie. Rozhodená a plná zlosti si vychutnala, keď Serkanovi oznámila, že Ferit bude vo firme pracovať ako konzultant a jeho podpis potrebuje len pre „lepší pocit“. Keď šla hľadať pero na podpis k jeho pracovnému stolu, natrafila na zmluvu, ktorú uzavrela Eda so Serkanom. Ako to dvojica všetkým vysvetlila?

Eda a Serkan z Lásky na prenájom: Tvoria pár aj v skutočnom živote

Takmer celá zostava z večere neskôr skončí na polo-pracovnej ceste v Antályi, kde sa nedopatrením Serkan a Eda ocitnú v jednom apartmáne. Bohatý architekt si chce plniť svoje pracovné povinnosti aj na úkor voľného času, ale zdá sa, že Ede sa darí tohto neoblomného workoholika zlákať aj na oddych. Dvojica spolu skončí v mori a fanúšičky seriálu tak majú prvú možnosť vidieť hlavného hrdinu bez trička. A že to veru stojí za to!


Nezabudnite sledovať celé epizódy Lásky na prenájom od pondelka do štvrtka o 20.30 h na DOMA a v predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v utorok, 24. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na