Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

V Láske na prenájom bolo horúco. Hlavný hrdina sa neovládol

11. 01 2022 22:40 | nt
V Láske na prenájom bolo horúco. Hlavný hrdina sa neovládol
V Láske na prenájom bolo horúco. Hlavný hrdina sa neovládol

Medzi dvojicou to neuveriteľne iskrí už aj pri varení. Erotické dusno sa dá krájať.

Eda sa pred Serkanom zmienila, že nevie plávať, tak jej najme profesionálneho trénera. Budúca záhradná architektka sa rozhodla svojho „akože“ snúbenca trochu vydráždiť. S kamarátkami Melek, Ceren a Fifi absolvovala nákupy, aby spoločne vybrali nejaké sexy plavky.

A podarilo sa. Keď sa Eda odhalila a vliezla do bazéna, Serkan zabudol na okolitý svet. Hoci sa chcel zamestnať prácou či knihou, oči mu stále blúdili k bazénu. Z toho, ako sa tréner dotýkal Edy, mu veru nebolo veľmi dobre. Pozrite si video:

Eda a Serkan z Lásky na prenájom: Tvoria pár aj v skutočnom živote

Provokačné reči o sťahovaní k Serkanovi, ktoré mala Eda pred Selin, aby v nej vyvolala žiarlivosť, vyvolali obrovské haló u všetkých. Selin s Feritom boli dokonca pozvaní k nim na večeru. Eda tak priniesla k Serkanovi svoje veci a rozložila ich po príbytku tak, aby vyvolala dojem, že tam skutočne býva.

Večeru sa rozhodli navariť sami. Nakoniec sa to zvrhlo na súboj v kuchyni. Kto uvarí lepšie jedlo, ten ho podáva návšteve. Situácia v kuchyni sa zvrhla a pri hrncoch začalo byť akosi horúco. Nie však z varenia... Pobozkali sa konečne?


Nezabudnite sledovať Lásku na prenájom od pondelka do štvrtka od 20.30 h na DOMA a v predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na