Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

VIDEO: Serkan je k Ede odporný, bojí sa, že sa do nej zamiluje

11. 01 2022 09:30 | nt
serkan.jpg
 

Padne celá ich dohoda?

Serkan nie je vo svojej koži a zlosť si vybíja práve na Ede. Tá nechápe, prečo sa k nej správa odporne. Eda však nie je žena, ktorá by sedela ticho v kúte. Napochoduje do Serkanovej kancelárie a rovno sa ho opýta, aký má problém, čo neujde pozornosti ostatných ľudí vo firme. Nikdy totiž nevideli, aby ich šéfovi niekto tak oponoval.

Zo Serkana nakoniec počas hádky vypadne, že vidí, ako sa s Edou zbližujú, a to nebolo v ich zmluve. Eda sa tak stiahne a vyhráža sa, že celú zmluvu roztrhá. Títo dvaja si ani neuvedomujú, ako to medzi nimi iskrí. Sledujte video:

Eda a Serkan z Lásky na prenájom: Tvoria pár aj v skutočnom živote

Serkan skončí na večeri so Selin, koniec koncov, o to predsa šlo pri dohode s Edou. Selin začína žiarliť, ale navonok sa tvári, že sa bojí o svojho expriateľa, ktorý zrazu nemá také pracovné návyky, aké mal, a tým pádom sa bojí aj o firmu. Okato mu naznačí, že ona je tu preňho a urobí čokoľvek.

Medzitým sa práve vďaka Selin rozchýrilo, že Eda sa sťahuje k Serkanovi. Touto informáciou ju krásna tmavovláska len chcela podráždiť. Zrazu je to však hotová vec a vyzerá to tak, že Eda sa skutočne bude musieť nasťahovať k bohatému architektovi.

A čo uvidíte v dnešných epizódach Lásky na prenájom? Dozviete sa TU. 

Nenechajte si ujsť nový turecký seriál Láska na prenájom - vždy v pondelok až štvrtok o 20.30 h na Doma a v predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na