Láska na prenájom cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Eda a Serkan z Lásky na prenájom: Tvoria pár aj v skutočnom živote

10. 01 2022 08:00 | jt
Láska na prenájom
Láska na prenájom Foto: Madd Entertainment

Láska z obrazovky sa preniesla aj do reality.

Na obrazovkách televízie Doma môžete od minulého týždňa sledovať nový romantický seriál Láska na prenájom. Ten si už od prvej časti zamilovalo množstvo divákov.

Hlavných hrdinov Edu a Serkana, ktorí podpísali dohodu o predstieranej láske, z ktorej sa postupne stane skutočná, stvárňujú mladí herci Hande Erçel a Kerem Bürsin.

Spoločné chvíle na nakrúcaní prispeli k tomu, že sa herci zblížili nielen pred televíznymi kamerami, ale aj v súkromí, a láska z obrazoviek sa premietla aj do ich reálneho života.

Láska na prenájom
Foto: Madd Entertainment
 

Svoju lásku herci z Lásky na prenájom odhalili verejnosti v apríli minulého roka počas prestávky v nakrúcaní medzi prvou a druhou sériou úspešného projektu. Vybrali sa totiž na spoločnú dovolenku na Maledivy, kde strávili chvíle osamote.

Na sociálnej sieti sa pochválili zábermi zo svojich romantických chvíľ. „Krásny výhľad, na krásnom mieste, s krásnou ženou,“ napísal Kerem na Instagrame a neskôr pripojil aj záber s Hande: „Uprostred oceánu na kanoe a len my dvaja. Perfektné.“
 

Zdroj: Instagram/thebursin

Nenechajte si ujsť nový turecký seriál Láska na prenájom - vždy v pondelok až štvrtok o 20.30 h na Doma a v predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Láska na prenájom: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na