Láska na prenájom cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Spoznajte hlavnú hrdinku Lásky na prenájom: Jej sny sú v koncoch

21. 12 2021 08:00 | jt
Láska na prenájom - Eda
Láska na prenájom - Eda Foto: Madd Entertainment

Nová ženská hrdinka z nového seriálu si vás získa.

Už 3. januára štartuje na Doma nový romantický seriál Láska na prenájom, ktorý si istotne zamilujete. Prvé časti si však môžete pozrieť na Voyo exkluzívne už 27. decembra.

Zoznámte sa s hlavnou ženskou hrdinkou - pôvabnou Edou, ktorú stvárňuje herečka Hande Erçel!

Eda Yildizová prišla o oboch rodičov, keď bola ešte dieťa, no napriek tejto tragédii vyrástla v šťastného človeka s otvoreným srdcom a pozitívnym pohľadom na život. Prvé roky života strávené v kvetinárstve jej tety prerástli do celoživotnej lásky k rastlinám a vášni stať sa záhradnou architektkou. Bystrá, no chudobná Eda získala prestížne štipendium od firmy Bolat Holding, ktoré jej umožnilo navštevovať špičkovú univerzitu, kde na sebe tvrdo pracovala a získavala výborné známky. Už len posledný rok delil Edu od splnenia svojho sna presťahovať sa do Talianska a odštartovať tam skvelú kariéru. Serkan Bolat však náhle zrušil štipendijný program svojej spoločnosti a Edine sny sa rozplynuli.

Láska na prenájom - Eda
Foto: Madd Entertainment
 

Eda je moderná mestská dievčina so širokým okruhom blízkych priateľov. Bez veľkej snahy je vždy moderne oblečená, krásna, no zároveň skromná, s veľkým zmyslom pre humor a milým slovom pre každého... Pre každého okrem Serkana Bolata!

Láska na prenájom
Foto: Madd Entertainment
 

Láska na prenájom štartuje 3. januára na Doma a 27. decembra na VOYO!

 

Upútavka

 
Láska na prenájom - v pondelok, 23. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na